5 trwałych lakierów do paznokci – super efekt bez lampy UV!

Nie lubisz hybrydy, ponieważ sądzisz, że niszczy paznokcie? Wybierasz lakier, bo nie masz ochoty nosić przez 3 tygodnie jednej stylizacji? Zastanawiasz się jaki lakier wybrać, aby zachował trwałość i piękny wygląd nawet po wielu dniach? Podpowiadamy! Poznaj najlepsze lakiery, które dają efekt hybrydy i są super trwale!

5 trwałych lakierów do paznokci – super efekt hybrydy bez lampy

Lakiery do paznokci Deborah Lippmann – efekt hybrydy
Deborah to jakość i piękne, intensywne i głębokie kolory, oraz zdecydowanie bezpieczna alternatywa dla hybrydy czy żelu. Czy wiesz, że te lakiery do paznokci zawierają 10 składników odżywczych i utrwalających, by paznokcie zyskały super intensywny kolor, oraz piękny zdrowy blask? Aby przedłużyć ich trwałość nawet do 14 dni, należy użyć na 1 warstwę bazy pod lakier, oraz całość utrwalić top coatem marki Deborach.
Warto też wspomnieć, że lakiery do paznokci Deborah Lippmann szczycą się doskonałym kryciem i głębokim kolorem, więc do pełnego manicure wystarczy ci jedna warstwa! Kosmetyk szybko wysycha i łatwo zmyjesz go z płytki zwykłym zmywaczem do paznokci.

Lakiery do paznokci Collistar Gel Effect

Collistar to marka, której nikomu chyba nie należy przedstawiać. Kosmetyki Collistar cieszą się doskonałymi opiniami i wysoką jakością. Podobnie jest z lakierami do paznokci z serii Gloss Gel Effect. Są one wyjątkowo piękne, barwne i w najmodniejszych, ponadczasowych kolorach. Ponadto są oczywiście wyjątkowo trwałe i odporne na odpryskiwanie. Efekt utrzymuje się do 10 dni, a nawet dłużej, w zależności od stanu płytki. Są to wysokiej jakości lakiery żelowe o wysokim poziomie krycia.

Essie GEL COUTURE – lakier do paznokci

Marka Essie to jakość premium. Lakiery i odżywki marki udowodniły, że pod względem jakości nie mają sobie równych. Firma zajmuje się gównie produkcją lakierów i kosmetykom do paznokci, dlatego jest to oczywiście konik firmy. Nie znamy nikogo, kto nie zachwyciłby się trwałością, efektem, intensywną, głęboką kolorystyką oraz doskonałym pędzelkiem, dzięki któremu manicure lakierami Essie jest banalnie prosty!

Lakiery do paznokci Sally Hansen MIRACLE GEL

Sally Hansen to kolejna marka, która szczyci się głównie z produkcji najwyższej jakości lakierów, oraz top coatów czy odżywek do paznokci, W jej ofercie znajdziesz też pilniczki i inne niezbędne akcesoria do wykonania manicure. Lakiery Sally Hansen to niezwykłe kolory w tak szerokiej gamie, ze ciężko zdecydować się na jeden! W dodatku są one w dużej pojemności i najwyższej jakosci. Lakiery Miracle Gel są opisywane jako system żelowy bez użycia światła, który pozwoli ci na 14 dni koloru i blasku. Te lakiery są bardzo odporne na odpryskiwanie i mają wspaniałe, głębokie odcienie… a właściwie 70 olśniewających odcieni!

Lakiery do paznokci OPI

OPI to najwyższa jakość kosmetyków do paznokci. Seria Infinite Shine uchodzi za bardzo innowacyjną, która zapewnia wyjątkowo t=rwały manicure, bez stosowania lampy UV. Producent zapewnia, ze kolor utrzymuje się na płytce do 10 dni (w zależności od stanu i jakości twoich paznokci) a ponadto pięknie błyszczy, co potwierdzamy z całą stanowczością! Lakier przy całej swej trwałości da sie usunąć zwykłym zmywaczem bezacetonowym. Aby lakier Opi lśnił ze wszystkich sił i zachwycał wyjątkową trwałością, zaleca się nałożyć specjalną bazę i top coat z linii Opi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *