Urządzenia kosmetyczne do pielęgnacji twarzy

Kosmetyki i akcesoria to nie wszystko, co służy do pielęgnacji twarzy. Przydadzą ci się także profesjonalne urządzenia, których kosmetyczki używają w salonach. Są łatwe w stosowaniu, dają dobre efekty i możesz przechowywać je w łazience. Jakie urządzenia kosmetyczne będą dla ciebie najlepsze?

Mini kombajn kosmetyczny

Brzmi dziwnie, ale to naprawdę urządzenie kosmetyczne. Dostępne są wersje 2 w 1 lub 3 w 1 i w zależności od niej są wyposażone w kilka końcówek i funkcji. Mini kombajn kosmetyczny pozwala na mezoterapię bezigłową, terapię fotonową, bioprądy, jonoforezę, masaż i wiele innych. Takie urządzenie spłyca zmarszczki, rozjaśnia cerę, redukuje zmiany trądzikowe, blizny i popękane naczynka krwionośne.

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego

Peeling kawitacyjny może zastąpić tradycyjne złuszczanie, oczyszczanie, lifting, dotlenianie. Poza tym urządzenie do tego zabiegu redukuje przebarwienia skórne, poprawia mikrokrążenie i pomaga w leczeniu trądziku. W sklepach dostępne są gadżety wyposażone w kilka funkcji, które możesz dopasować do swojego rodzaju skóry. Przy zakupie zwróć uwagę na jakość szpatułki, czyli końcówki, która będziesz pielęgnować cerę. Pamiętaj też o dokupieniu kosmetyku nawilżającego stosowanego w trakcie zabiegu.

Mikrodermabrazja diamentowa

Zabieg taki daje świetne efekty. Jeżeli chcesz kupić urządzenie do mikrodermabrazji diamentowej, to musisz przygotować się do tego, jak je stosować. Pamiętaj, że urządzenie działa bardzo intensywnie na skórę. Podczas zabiegu bądź więc świadoma tego, że możesz nabawić się podrażnień. Mikrodermabrazja diamentowa usuwa zaskórniki, przebarwienia, blizny oraz redukuje zmarszczki i rozszerzone pory.

Prądy Darsonovala

Stosuje się je w dezynfekcji skóry, bo mają działanie bakteriobójcze, rozgrzewające i zwiększające wchłanianie substancji aktywnych. Zabieg polega na masażu szklaną elektrodą wypełnioną gazem szlachetnym. Dochodzi wtedy do wyładowań elektrycznych, co prowadzi do uwolnienia ozonu. Cena urządzenia jest uzależniona od ilości szklanych elektrod. Prądy Darsonovala stosuje się zazwyczaj przed zabiegiem lub po nim, dlatego urządzenie warto kupić wraz z akcesorium do mikrodermabrazji, kawitacji lub z kombajnem kosmetycznym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *