Aromatyczna świeca do masażu Fifty Shades of Grey

Wiele kobiet dałoby wszystko, żeby poczuć się jak Anastasia Steele w ramionach przystojnego Christiana Greya. O ile życie to nie fikcja z romansowej powieści, o tyle możemy zafundować sobie nieco przyjemności na wzór tej książkowej. Massage Me to świeca do masażu erotycznego z kolekcji gadżetów Fifty Shades of Grey.

fifty-shades-of-grey.jpgŚwieca do masażu Massage Me pochodzi z oficjalnej serii gadżetów związanych z powieścią E. L. James, „Pięćdziesiąt twarzy Greya, wśród których znajdziemy również inne produkty kosmetyczne. Niestandardowe rozwiązanie w produkcie do masażu przyciąga nie tylko fanów trylogii, ale również osoby oczekujące przyjemności z eterycznego masażu produktami olejowymi. Świeca Massage Me może być pachnącą ozdobą lub kosmetykiem do masażu aromaterapeutycznego.

Co znajdziemy w składzie świecy Massage Me?

Producent zadbał, żeby świeca do masażu była nie tylko zwykłym gadżetem „Pięćdziesięciu twarzy Greya”, ale również miała dobre właściwości pielęgnacyjne dzięki zawartości olejów roślinnych. Podstawą składu Massage Me – uzupełnioną o dodatkowe składniki – jest kompleks naturalnych olejów, a wśród nich:

  • olejek kokosowy,
  • olejek z nasion jojoby,
  • olej z pestek moreli,
  • olej z awokado,
  • olej sojowy,
  • olej z konopi siewnych.

Świeca Massage Me ma zapewniać świetne właściwości pielęgnacyjne i przyjemność ze sposobu użycia. Kompleks olejów roślinnych zapewnia skórze nawilżenie, wygładzenie i regenerację już przy pierwszym użyciu. Zbawienne właściwości olejów potęguje metoda nakładaniu oleju, sposób wykonywania masażu i czas, w którym olejek ma kontakt z odpowiednio pobudzoną skórą.

Świeca do masażu z serii Fifty Shades of Grey to niebanalne rozwiązanie, które można użyć przy okazji np. romantycznej kolacji. Średnio po 10 minutach od rozpalenia, świeca zmienia swoją konsystencję pod wpływem ciepła. Roztopiona do aksamitnego olejku świeca Massage Me po zgaszeniu płomienia jest gotowa do użycia – wystarczy ciepłym woskiem polać ciało i zacząć odprężający masaż wybranych partii ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *