Twoje włosy są zniszczone? Wypróbuj najnowszy termo spray Nanoil

Włosy poniszczone przez wysoką temperaturę to problem większości z nas. Aby doprowadzić je do takiego stanu, wbrew pozorom wcale nie trzeba prostować ich dwa razy dziennie. Wystarczy regularne suszenie, a włosy stopniowo będą stawać się coraz bardziej suche, a keratyny będzie w nich coraz mniej. Na szczęście są odpowiednie kosmetyki, które umieją temu zapobiec. Wypróbujcie najnowszą propozycję Nanoil, czyli Termo Spray Heat Protectant. To produkt idealny, który warto mieć na swojej łazienkowej półce tuż obok suszarki, prostownicy i lokówki.

ulubiony spray termoochronny Nanoil

Kosmetyki termoochronne jak sama nazwa wskazuje, nadają włosom ochronę. Robią to, tworząc na nich pewnego rodzaju tarczę, dzięki czemu gorące powietrze nie dochodzi do nich bezpośrednio i ich nie niszczy. Powinno się ich używać przed każdą stylizacją włosów przy użyciu gorącej temperatury, a więc nie tylko przed prostowaniem, bądź kręceniem, ale także przed suszeniem.

Jakie efekty stosowania daje Nanoil Heat Protectant Spray?

Spray termoochronny jest jednym z tych kosmetyków, których skutki stosowania widzimy od razu. Już po pierwszym użyciu staną się odporniejsze na czynniki zewnętrzne, w tym oczywiście wysoką temperaturę. Niemniej jednak w przypadku tego konkretnego produktu efektów dodatkowych jest dużo więcej!

Dodatkowe efekty regularnego stosowania Nanoil Heat Protectant Spray to: 

  • wygładzenie włosów
  • nadanie pięknego blasku
  • sprawienie, że włosy są przyjemniejsze w dotyku
  • zwiększenie objętości
  • koniec z puszeniem się włosów

ulubiony spray termoochronny Nanoil

Większość z tych efektów to zasługa protein jedwabiu hydrolizowanego. Jest to składnik uwielbiany przez włosy cienkie, grube, farbowane, zniszczone i zdrowe…naprawdę wszystkie. Regularne stosowanie sprayu poprawi nie tylko ich wygląd, ale także kondycję.

Jak stosować Nanoil Heat Protectant Spray? 

  1. Rozczesz włosy tak jak zawsze.
  2. Sięgnij po spray termoochronny Nanoil i rozpyl go w odległości 15 cm od włosów. Najwięcej produktu możesz dać na końcówki włosów. Staraj się także pominąć skórę głowy.
  3. Odczekaj kilka minut.
  4. Przystąp do modelowania, stylizowania, kręcenia bądź prostowania włosów.

Dodamy, że dzięki innowacyjnej formułę, ten spray nie obciąża i nie skleja włosów. Bazą jest woda, dzięki czemu nakłada się go łatwo, a już po chwili wcale go nie czuć.

Gdzie kupić Nanoil Heat Protectant Spray?

Termo spray Nanoil jest bardzo łatwo dostępny. Dostaniesz go na wielu stronach internetowych. Szczególnie polecamy zamówić go bezpośrednio ze strony www.nanoil.pl ponieważ często pojawiają się tam rabaty, a wysyłka jest bardzo szybka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *