Skóra jak nowa: VisaPure Advanced od Philips

Nie ma to jak pielęgnacja twarzy w domu. A marka Philips wie, że to najlepsze, co może spotkać każdą kobietę. I właśnie dlatego skonstruowała VisaPure Advanced. Co jest tak niezwykłego w tym urządzeniu?

  • Po pierwsze, VisaPure Advanced działa na kilka różnych sposobów. Oczyszcza pory skóry, masuje, pobudza krążenie krwi w komórkach naskórka, redukuje cienie i opuchnięcia pod oczami.
  • Po drugie, urządzenie wyposażone jest w specjalną technologię, która rozpoznaje typ szczoteczki zaraz po jej założeniu. Ta właściwość pozwala na automatyczne włączenie się poziomu obrotów i drgań końcówki.
  • Po trzecie, VisaPure Advanced ułatwia rozprowadzanie i wchłanianie w głąb skóry składników odżywczych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych i myjących.
  • Po czwarte, wszystkie końcówki można w bardzo łatwy sposób czyścić wodą i mydłem.
  • Po piąte, urządzenie posiada dwa stopnie intensywności, w tym 120 drgań na sekundę.

VisaPure Advanced marki Philips polecany jest do oczyszczania skóry policzków, klatki piersiowej, podbródka, czoła, karku i nosa. Końcówki urządzenia mają zdolność obracania się w dwóch kierunkach. Co więcej, można je w bardzo łatwy sposób przechowywać, czyścić i suszyć. VisaPure Advanced bez problemów można użytkować pod prysznicem i razem z obecnie stosowanymi kosmetykami pielęgnacyjnymi. Ledowe wskaźniki informują między innymi o zużyciu akumulatora. Ten z kolei powinno ładować się przez sześć godzin.

W zestawie VisaPure Advanced od Philips znajdziemy: podstawkę do przechowywania końcówek, zasilacz o mocy 100-240 V, a także mnóstwo szczoteczek myjących. A są to szczoteczki do: głębokiego oczyszczania porów skóry, cery z przebarwieniami, oczyszczania skóry wrażliwej i skóry normalnej. W zestawie znajdziemy również bardzo delikatną szczoteczkę i szczoteczkę złuszczającą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *