Serum do twarzy Nanoil z witaminą C – sposób na piękną cerę 

Nie da się cofnąć czasu, ale można spowolnić proces starzenia sie skóry. Nie jest to wcale skomplikowane – wystarczy dobre serum do twarzy z witaminą C. Takie jak Nanoil: spłyca zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia i sprawia, że cera wygląda wspaniale każdego dnia. Postaw na dawkę energii i skuteczną witaminę, którą tak uwielbiają kosmetolodzy! 

Witamina C – dlaczego jest ważna w pielęgnacji? 

Witamina C to jeden z najlepiej przebadanych składników kosmetycznych. Jest nieoceniona w pielęgnacji, ponieważ jako jedyna tak doskonale radzi sobie z przebarwieniami i poprawia koloryt cery. To silny antyoksydant, który chroni przed działaniem wolnych rodników tlenowych oraz promieni UV, a jak wiadomo te dwa czynniki mają najsilniejszy wpływ na szybkie starzenie się skóry. Jeśli marzysz o młodzieńczym wyglądzie cery – witamina C jest rozwiązaniem!

Jaką formę witaminy C wybrać?

Pielęgnację na najwyższym poziomie zapewni ci dobra witamina C. Niestety czysta jej postać (kwas L-askorbinowy) jest nietrwała i ma niską skuteczność. Rozpada się, zanim wniknie w naskórek. Kosmetolodzy od lat próbowali ujarzmić kapryśną witaminę. Powstało wiele ich odmian: palmitynian askorbylu, glukozyd askorbylu, fosforan askorbylu i inne.  Choć są one częstymi składnikami kosmetyków, są to wciąż formy niestabilne lub mało efektywne. Najnowszym osiągnięciem jest 3-0 etylowy kwas L-askorbinowy – to pochodna czystej witamin C, która jest stabilna i doskonale przyswajalna przez skórę. Cechuje ją odporność na działanie światła i temperatury, a także doskonałe właściwości kosmetyczne. Tę formę witaminy C zawiera serum do twarzy Nanoil Vit. C.

Serum z witaminą C Nanoil – jak zadba o twoją cerę?

Serum Nanoil z dawką dobrze działającej, skutecznej witaminy C to przepis na piękną cerę. Możesz spodziewać się doskonałych efektów. Kosmetyk jest wszechstronny, ponieważ witamina C pomaga pozbyć się wielu problemów skórnych. Do najważniejszych efektów należą:

  • rozjaśniona, rozświetlona skóra o pięknym kolorycie,
  • efekt wypoczętej, pełnej energii skóry,
  • zmniejszone plamy pigmentacyjne i przebarwienia,
  • spłycone zmarszczki, doskonała elastyczność skóry,
  • skóra, która nie traci nawilżenia,
  • ochrona przed UV, toksynami i wolnymi rodnikami.

Nanoil serum do twarzy z witaminą c

Nanoil Vit. C Face Serum – najlepsze według opinii 

Szukasz dobrego serum do twarzy, o najlepszych opiniach i potwierdzonej skuteczności? Z pewnością trafisz na Nanoil Vit.C Face Serum! Kosmetyk jest polecany nie tylko przez specjalistów, kosmetologów, wizażystów – to mnóstwo zadowolonych klientek, które potwierdzają, że ich po stosowaniu serum cera odzyskała piękny wygląd i każdego dnia wygląda promiennie oraz młodzieńczo. Wybierz serum, które pokochał cały świat! Postaw na doskonałą witaminę, dużą pojemność i bardzo korzystną cenę!

Nanoil: gdzie kupić dobre serum do twarzy? 

Serum do twarzy Nanoil kupisz w wielu drogeriach internetowych, oraz na stronie producenta: wejdź na www.nanoil.pl i zamów serum z wygodną dostawą kupierem – prosto pod same drzwi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *