Prowokujący makijaż, prowokująca kolekcja. Kosmetyki ProVoke od Ireny Eris

Wiosenno – letnia edycja serii ProVoke dr Ireny Eris. Tym razem znajdziemy w niej trzy produkty z szerokim zastosowaniem. Poznaj uniwersalne kosmetyki ProVoke.

provoke

Kosmetyki z gamy ProVoke są zamknięte w eleganckich białych pudełeczkach zamykanych na klik. To, co wyróżnia tę kolekcję, to wielość zastosować każdego z produktów. Rozświetlacz może okazać się cieniem do powiek, a różem do policzków można malować usta. Kosmetyki aplikuje się pędzelkiem (niestety nie został dołączony do kasetki) lub palcem, rozcierając kolory na powiekach, policzkach lub wargach. Jakie kosmetyki wchodzą w skład różanej serii ProVoke Ireny Eris?

Pierwszym jest puder do oczu i na policzki. Kosmetyk sprasowano, a następnie ułożono w kształt rozetki. Każdy z kolorów można stosować oddzielnie, nanosząc jako cień na powieki lub razem, nakładając na kości policzkowe. Rozetkę tworzą trzy barwy: jasnoróżowa, pomarańczowa i écru. Nadają skórze świeży i lekko opalizujący wygląd. Specjalna formuła zapewnia wygładzenie skóry. Pojemność pudru do oczu i policzków wynosi osiem gramów.

Drugi produkt z serii ProVoke to cień i róż w jednym. W pudełeczku znajdziemy kosmetyk w kształcie małych różyczek o kolorze herbacianym (02 Tea Rose). Możemy nakładać go na powieki, tworząc makijaż w stylu nude lub na policzki jako róż modelujący twarz. Kosmetyk nakładamy na sucho lub na mokro. Posiada lekką, pudrową konsystencję, dobrze się aplikuje i długo utrzymuje na twarzy.

Ostatni produkt to cień i rozświetlacz w jednym. Wygląda podobnie jak kosmetyk opisany wyżej. Jest w kolorze 01 Champagne Rose. Kosmetyku można używać jako cienia do powiek lub rozświetlacza na policzkach i pod łukiem brwiowym. Można nakładać go na sucho lub na mokro. Dzięki delikatnej, pudrowej konsystencji łatwo rozprowadza się na skórze.

Dwa ostatnie kosmetyki mają pojemność po cztery gramy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *