Do góry

Stylowy Magazyn

Prowokujący makijaż, prowokująca kolekcja. Kosmetyki ProVoke od Ireny Eris.

  • Napisany przez Redakcja

provokeWiosenno – letnia edycja serii ProVoke dr Ireny Eris. Tym razem znajdziemy w niej trzy produkty z szerokim zastosowaniem. Poznaj uniwersalne kosmetyki ProVoke.

Kosmetyki z gamy ProVoke są zamknięte w eleganckich białych pudełeczkach zamykanych na klik. To, co wyróżnia tę kolekcję, to wielość zastosować każdego z produktów. Rozświetlacz może okazać się cieniem do powiek, a różem do policzków można malować usta. Kosmetyki aplikuje się pędzelkiem (niestety nie został dołączony do kasetki) lub palcem, rozcierając kolory na powiekach, policzkach lub wargach. Jakie kosmetyki wchodzą w skład różanej serii ProVoke Ireny Eris?

Pierwszym jest puder do oczu i na policzki. Kosmetyk sprasowano, a następnie ułożono w kształt rozetki. Każdy z kolorów można stosować oddzielnie, nanosząc jako cień na powieki lub razem, nakładając na kości policzkowe. Rozetkę tworzą trzy barwy: jasnoróżowa, pomarańczowa i écru. Nadają skórze świeży i lekko opalizujący wygląd. Specjalna formuła zapewnia wygładzenie skóry. Pojemność pudru do oczu i policzków wynosi osiem gramów.

Drugi produkt z serii ProVoke to cień i róż w jednym. W pudełeczku znajdziemy kosmetyk w kształcie małych różyczek o kolorze herbacianym (02 Tea Rose). Możemy nakładać go na powieki, tworząc makijaż w stylu nude lub na policzki jako róż modelujący twarz. Kosmetyk nakładamy na sucho lub na mokro. Posiada lekką, pudrową konsystencję, dobrze się aplikuje i długo utrzymuje na twarzy.

Ostatni produkt to cień i rozświetlacz w jednym. Wygląda podobnie jak kosmetyk opisany wyżej. Jest w kolorze 01 Champagne Rose. Kosmetyku można używać jako cienia do powiek lub rozświetlacza na policzkach i pod łukiem brwiowym. Można nakładać go na sucho lub na mokro. Dzięki delikatnej, pudrowej konsystencji łatwo rozprowadza się na skórze.

Dwa ostatnie kosmetyki mają pojemność po cztery gramy.