Linia REVITALIFT FILLER [HA] od L’oreal Paris

Od kilku tygodni na sklepowych półkach swoje miejsce znalazła nowość marki L’oreal Paris dla dojrzałej, kobiecej skóry. Aktywator wypełnienia z serii Revitalift Filler [Ha] stworzono z myślą o kobietach, które pragną przywrócić swojej skórze młody wygląd. W jaki sposób?

Objętość skóry a młodzieńczy wygląd

Innowacyjne podejście L’oreal Paris do problemu starzejącej się skóry zaowocowało odkryciem, że źródłem utraty młodzieńczego wyglądu są nie tylko zmarszczki, ale również zmniejszenie objętości skóry. A czym ona jest? Skóra o zdrowej objętości to skóra elastyczna, sprężysta i jędrna, co daje efekt wypełnienia od środka i wypukłości.

Z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna, a więc traci objętość. Najbardziej narażonymi na utratę objętości miejscami na twarzy są przede wszystkim policzki (ich górna część) oraz linia szczęki – na te miejsca działa Revitalift Filler od L’oreal. Ten problem to wypadkowa kilku czynników, m.in. stresu oksydacyjnego, hormonów, zawartości tłuszczu w organizmie oraz napięcia mięśni.

Hialuronowy aktywator wypełnienia

Naturalnym składnikiem skóry, niezbędnym dla komórek naskórka i skóry właściwej, jest kwas hialuronowy. To on odpowiada za odpowiednie nawilżenie skóry, ponieważ jest cząsteczką magazynującą, która potrafi utrzymać tysiąckrotność swojej wagi. Poza tym kwas hialuronowy przyspiesza proces regeneracji skóry.

Nic dziwnego, że najnowszy hialuronowy aktywator wypełnienia skóry L’oreal Paris, opiera się przede wszystkim na najbardziej wzmacniającej molekule, kwasie hialuronowym. Revitalift Filler [HA] ma największe stężenie kwasu hialuronowego, jakie występuje w kosmetykach, nie tylko marki L’oreal Paris.

Kilkutygodniowa kuracja przywracająca witalność

Działanie Revitalift Filler [HA] od L’oreal Paris jest ściśle określone – ma skutecznie przeciwdziałać oznakom starzenia oraz eliminować te, które już się pojawiły. Formuła hialuronowego aktywatora przywraca jędrność skórze policzków, wypełnia zmarszczki i nadaje skórze zdrowej objętości. Rysy dojrzałej twarzy stają się wyraźnie odmłodzone.

Wyniki testu konsumenckiego oraz badań klinicznych z udziałem kobiet potwierdzają, że po czterech tygodniach stosowania L’oreal Paris Revitalift Filler następuje zwiększenie objętości skóry średnio o 26% i redukcja zmarszczek o ok. 24%.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *