Lifting i laminacja rzęs w domu? Wybierz zestaw Nanolash Lift Kit i ciesz się zniewalającym spojrzeniem!

Długie, piękne rzęsy bez wychodzenia z domu? Wiele kobiet może korzystać jedynie z klasycznej zalotki i tuszu do rzęs. Jednak czy dzięki temu można uzyskać zadowalające efekty? Nie zawsze. Alternatywnym rozwiązaniem okazuje się lifting rzęs, pozwalający na uzyskanie długotrwałych efektów. Z zestawem Nanolash Lift Kit można ten zabieg przeprowadzić we własnym domu!

nanolash lash lift kit

Dlaczego warto zdecydować się na lifting i laminację rzęs?

Rzęsy, zupełnie podobnie jak włosy, potrzebują stymulacji do wzrostu, a także odpowiedniej regeneracji. Warto jednak zdać sobie sprawę z tego, że tusz do rzęs, zalotka, a nawet niektóre preparaty do przyklejania sztucznych rzęs mogą negatywne wpłynąć na ich kondycję.

W momencie, kiedy struktura włosków jest naruszona, niestety, ale nie będą one się należycie prezentować. Panie zauważą, że stały się one znacznie krótsze, proste, a także cienkie. W tym momencie dalsze stosowanie poszczególnych preparatów może przynieść jeszcze gorszy efekt.

Rozwiązaniem okazuje się lifting i laminacja rzęs z zestawem Nanolash Lift Kit. Sam lifting rzęs jest popularnym zabiegiem przeprowadzanym przez stylistki rzęs. Jednak nie zawsze musi tak być. Wspomniany już zestaw od znanej i lubianej marki Nanolash pozwoli przeprowadzić go w zaciszu domowym.

Laminacja rzęs w domu pozwoli nie tylko wydłużyć i podkręcić włoski, ale także dogłębnie je odżywi i nawilży.

laminacja rzęs w domu

Jak laminować rzęsy w domu z zestawem Nanolash Lift Kit?

Wykonanie laminacji i liftingu rzęs z zestawem od Nanolash jest wyjątkowo proste. Na wstępie warto zaznaczyć, z czego taki komplet tak właściwie się składa. Panie znajdą w nim:

  • 3 preparaty do wykonania pełnego liftingu rzęs – są one oznaczone numerami wyznaczającymi kolejność ich aplikacji;
  • Lift Lash Glue – klej do mocowania silikonowych wałeczków;
  • silikonowe wałeczki (3 pary w 3 rozmiarach) i inne akcesoria niezbędne do przeprowadzenia zabiegu.

Cały proces powinien rozpocząć się od przygotowania rzęs. Konieczne jest ich oczyszczenie i osuszenie. Kolejno oddziela się rzęsy dolne od górnych za pomocą płatków i zamocować silikonowe wałeczki w wybranym rozmiarze. Następnie wystarczy trzymać się poniższej instrukcji:

  • należy zaaplikować preparat Lift – Step 1 około 1 milimetr od linii rzęs i odczekać 7-10 minut;
  • preparat należy usunąć suchym aplikatorem i nałożyć w ten sam sposób Fix – Step 2 oraz odczekać kolejne 7-10 minut i usunąć go wilgotnym aplikatorem;
  • nałożyć Keratin Booster – Step 3 w dokładnie ten sam sposób i po 7-10 minutach usunąć preparat.

Na samym końcu trzeba jedynie usunąć silikonowe wałeczki i już można cieszyć się widocznym efektem. Co do zasady powinien się on utrzymać przez około 8 tygodni. Kobiety muszą jednak uwzględnić, że długość trwania rezultatu jest w dużej mierze uzależniona od pierwotnej kondycji rzęs.

Czy warto zdecydować się na lifting i laminację rzęs z zestawem Nanolash?

Wiedząc już czym jest i jak przeprowadzić lifting rzęs z zestawem Nanolash, warto się zastanowić, czy warto. Okazuje się, że sam zabieg przeprowadzony w zaciszu domowym ma wiele zalet. Do największych z nich można zaliczyć:

  • oszczędność czasu i środków;
  • dogłębne odżywienie i regenerację rzęs;
  • wyraźne podkręcenie, wydłużenie i pogrubienie włosków.

Dziewczyny, które wykonają zabieg zgodnie z przedstawioną instrukcją, będą mogły cieszyć się efektami widocznymi do razu. Samo korzystanie z zestawu Nanolash Lift Kit jest wyjątkowo proste i nie sprawi większych problemów.

Faktem jest, że laminacja rzęs w domu to sposób na to, by poprawić stan włosków w dosłownie kilka chwil. Z pewnością żadna z kobiet nie pożałuje wykonania takiego zabiegu na własnych rzęsach. Dzięki niemu będzie można zapomnieć o zalotce czy nakładaniu kolejnych warstw tuszu. Poranny makijaż stanie się znacznie przyjemniejszych, a przede wszystkim nie będzie on już zajmował tak wiele czasu. Warto się o tym samodzielnie przekonać i skorzystać z zestawu Nanolash Lift Kit.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *