Jak dbać o skórę i włosy? The Renewal Oil od La Mer

The Renewal Oil od La Mer polecany jest do każdego rodzaju skóry i typu włosów. Posiada działanie nawilżające, regenerujące, ochronne, ujędrniające i odmładzające. Stosowany systematycznie zapobiega powstawaniu suchych skórek, wygładza drobne zmarszczki, rozjaśnia plamki i zmiękcza zgrubienia i małe blizny. Skóra staje się zdrowsza, ładniejsza i bardziej promienna. Zaaplikowany zaraz po kąpieli nawilża i regeneruje skórę ciała. The Renewal Oil pielęgnuje także włosy. Zapobiega puszeniu, elektryzowaniu i rozdwajaniu końcówek. Kosmetyk nakładać można zarówno na same końcówki, jak i na całe włosy. Ilość produktu należy odpowiednio dawkować – w przeciwnym wypadku włosy i skóra głowy mogą przetłuszczać się.

To, co w The Renewal Oil marki La Mer jest najlepsze, to jego konsystencja i skład. Olejek jest kosmetykiem dwufazowym, co oznacza, że składa się z fazy wodnej i tłuszczowej. Co ważne, obecność tej pierwszej nie wpływa na sposób działania olejku i nie zmienia jego trwałości. Pamiętać trzeba jedynie o wstrząśnięciu butelki przed każdą aplikacją – wtedy fazy połączą się. The Renewal Oil zawiera olejki z eukaliptusa i sezamu, które dbają jednocześnie o skórę twarzy i ciała oraz włosy.

Olejek marki La Mer, The Renewal Oil, zamknięty jest w 30 ml buteleczce zwieńczonej srebrnym korkiem. Do nakładania służy pipeta. Niektóre z dziewcząt mogą polubić taki rodzaj aplikatora, lecz inne mogą zniechęcić się już podczas pierwszej aplikacji (zwłaszcza wtedy, kiedy na włosy należy nanieść większą ilość produktu). Pocieszeniem dla tej drugiej grupy może być to, że pipetę odkręca się, a olejek wylewa na dłoń. Podczas jednej aplikacji używa się do pięciu kropel olejku La Mer. Nakłada się go na środkową część twarzy, a następnie rozciera w zewnętrznych kierunkach. Podobnie postępujemy ze skórą szyi. Na koniec domowego zabiegu pielęgnacyjnego olejek kolistymi ruchami wmasowuje się w skronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *