Gosh – 9 Cieni, czyli kolorowe paletki

9 Cieni to nie tytuł filmu grozy, lecz nazwa nowych paletek cieni do powiek marki Gosh. Jak się nimi malować i jak wyglądają?

GOSH 9Marka Gosh Cosmetics stworzyła trzy paletki cieni do powiek 9 Cieni. Inspiracją były kolorowe światła największych miast Stanów Zjednoczonych. Nie trudno dziwić się nazwom paletek. A oto one: „To enjoy in New York”, „To have fun with in LA”, „To play with in Vegas”. Cienie Gosh znajdują się w kasetkach z lusterkiem w środku; niestety brak w nim aplikatora. Każde z pudełek jest za duże i zbyt ciężkie, by zabrać je do torebki. Cienie do powiek dobrze się rozprowadzają i łączą ze sobą. Posiadają dużo pigmentów, dzięki czemu stworzyć można wyrazisty makijaż. W paletkach znajdują się cienie matowe i z błyszczącymi drobinkami.

Jakie cienie znajdują się w paletkach? „To enjoy in New York” zawiera trzy odcienie brązów i fioletów oraz cień biały, kremowy i jasnoróżowy. Paletka „To have fun with in LA” to trzy odcienie zieleni, cztery odcienie koloru niebieskiego i dwa odcienie fioletowego cienia. W paletce „To play with in Vegas” są trzy odcienie koloru niebieskiego, kolor żółty, pomarańczowy, czerwony oraz trzy odcienie różu.

Ponieważ w tym sezonie modne będą jaskrawe kolory, zróbmy makijaż z paletką „To play with in Vegas”. Jeżeli przygotowałaś już twarz do zrobienia makijażu (położyłaś podkład, puder i bazę pod cienie), to zabieramy się do dzieła. Do pomalowania oczu użyjemy tylko trzech cieni: żółtego, pomarańczowego i czerwonego. Makijaż ten będzie się różnił od tych, które robiłaś wcześniej: będzie subtelny i bardzo prosty. Intensywność kolorów możesz stopniować sama. Zaczynamy! Czerwony cień Gosh połóż w zewnętrznym kąciku oczu w taki sposób, by utworzył małą plamkę przylegającą do linii rzęs. Obok niego w takiej samej ilości połóż żółty cień. Nad nimi nałóż niewielką ilość pomarańczowego cienia. Wszystkie kolory delikatnie zmieszaj. Wytuszuj rzęsy i gotowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *