Gęste, długie i podkręcone rzęsy to Twoje marzenie? Sprawdź tusze, które pomogą Ci je spełnić!

Rzęsy to delikatne, słabo niewidoczne włoski osadzone w linii górnej i dolnej powieki. Jak się okazuje, jeśli tylko zostaną one odpowiednio wyeksponowane, mogą całkowicie odmienić wizerunek każdej z kobiet. Stanowią najpiękniejszą oprawę oka, a jednocześnie wydobywają pełną głębię spojrzenia. By jednak tak się stało, zachodzi konieczność wybrania idealnego tuszu do rzęs. Sprawdź więc produkty, które zasługują na uwagę!

najlepsze tusze do rzęs

Piękne rzęsy przy pomocy tuszu do rzęs? To możliwe!

Wiele kobiet decyduje się na trwałe przedłużanie włosków. Z pewnością natychmiastowy efekt, jaki można dzięki temu uzyskać, wydaje się być wyjątkowo kuszący. Jednak tuż po zdjęciu doczepianych kępek, można zauważyć, że stan naturalnych rzęs szybko się pogorszył, a co więcej, mogą one nawet zacząć wypadać.

Właśnie dlatego to popularna maskara okazuje się być o wiele korzystniejszym rozwiązaniem. Jednocześnie nie da się ukryć, że zwykle panie nie spodziewają się za jej pomocą efektów jak z salonu. Okazuje się, że przekonanie to jest błędne. Spektakularne efekty są możliwe do osiągnięcia, jednak żeby tak faktycznie się stało, konieczne jest znalezienie idealnego tuszu. Właśnie dlatego powstał ten ranking!

Tusze do rzęs o efektywnym działaniu? Poznaj wyjątkowe kosmetyki!

Tusze do rzęs to kosmetyki podstawowe. Każda z kobiet korzysta z nich podczas wykonywania codziennego makijażu i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Jednak to właśnie wybór idealnej maskary zwykle sprawia największe problemy.

Poniższy ranking powinien jednak pomóc paniom znaleźć odpowiedź na odwieczne pytanie. Poznajmy tusze, które nie zawodzą!

1. Tusz do rzęs Nanolash

nanolash mascara

Faworyt może być tylko jeden. Jest nim tusz do rzęs Nanolash. Produkt ten występuje w dwóch wersjach:

Bez względu jednak na to, którą wersję panie wybiorą, mogą spodziewać się spektakularnych efektów już od pierwszego pociągnięcia szczoteczką. Gwarantuje to naturalny i bezpieczny skład produktu, który oprócz tego, że modeluje włoski, to dodatkowo je pielęgnuje.

Sama szczoteczka w tuszu do rzęs Nanolash jest perfekcyjnie wyprofilowana i wykonana z wysokiej jakości silikonu. Pozwala ona na dokładne rozdzielenie włosków i rozprowadzenie produktu od ich nasady, aż po same końce.

Trwałość tuszu do rzęs Nanolash również jest satysfakcjonująca. Panie, które z tej maskary już korzystały, podkreślają, że tusz nie kruszy się, nie osypuje i nie rozmazuje podczas kontaktu z wilgocią.

2. Lashcode Mascara

lashcode mascara

Lashcode Mascara to kolejny produkt do malowania rzęs, który zachwyca pod wieloma względami. Jest to tusz o działaniu wydłużająco-pogrubiającym, a satysfakcjonujące efekty również są możliwe do osiągnięcia już od pierwszego pociągnięcia szczoteczką. Dzięki temu, że jest wyprofilowana ze starannością, bez problemu będzie można uchwycić krótkie włoski w kąciku oka.

Jeśli zaś chodzi o samą trwałość produktu, to również nie można jej wiele zarzucić. Tusz ten nie osypuje się i nie kruszy podczas noszenia. Co więcej, na opakowaniu nie jest wskazane, że tusz jest wodoodporny, mimo to panie wskazują, że nie rozmazuje się on podczas kontaktu z wilgocią.

3. Guerlain Cils D’Enfer

Na kolejnym miejscu znajduje się tusz do rzęs Guerlain Cils D’Enfer. Produkt cieszy się dość dobrą opinią wśród większości kobiet, jednak z pewnymi wyjątkami. W tym momencie z pewnością warto zwrócić uwagę na szczoteczkę. Jest ona standardowa, dobrze wyprofilowana. Można dzięki niej uchwycić krótkie włoski w kąciku, aczkolwiek warto uważać na pobrudzenie powieki.

Niemniej jednak dużym problemem w tym momencie okazuje się być sama trwałość produktu. Niestety, ale panie zauważyły, że już na kilka godzin po wykonaniu aplikacji, tusz zaczyna się osypywać i kruszyć. Co więcej, w deszczowe dni panie mogą się spodziewać, że pojawi się także „efekt pandy”.

4. Rimmel Lash Accelerator

Na kolejnej pozycji znajduje się tusz do rzęs Rimmel Lash Accelerator. Jest to produkt drogeryjny, więc panie z pewnością go kojarzą. Nie da się także ukryć, że na tle pozostałych, typowo drogeryjnych tuszy do rzęs, produkt od Rimmel znacznie się wyróżnia. Być może nie jest to ideał, aczkolwiek na miejsce w rankingu zasługuje.

Tusz ten ma dość dobrą szczoteczkę z odpowiednio rozstawionymi włóknami. Nie powinny one utrudniać wykonania aplikacji. Problemem ponownie staje się jednak trwałość. Rimmel Lash Accelerator to tusz, który wyraźnie osypuje się pod koniec dnia, więc panie będą musiały swój makijaż poprawić.

Podsumowanie zestawienia

Nie da się ukryć, że liderem okazał się tusz do rzęs Nanolash. Jest to produkt, który z całą pewnością zasługuje na uznanie, a nawet na to, by go samodzielnie przetestować. Jeśli zaś chodzi o pozostałe maskary, to również nie należą one do najgorszych. Da się wskazać na drobne mankamenty, aczkolwiek nie są one aż tak znaczące, jak w przypadku innych produktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *