Dlaczego powinnaś wypróbować rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions?

Nie ma na świecie kobiety, która nie zwróciłaby uwagi na swoje rzęsy. Stanowią one najpiękniejszą oprawę oczu. Dzięki nim można przyciągać i uwodzić spojrzeniem. Właśnie dlatego warto poświęcić chwilę kępkom DIY Lash Extensions od Nanolash! Produkt ten zyskuje sobie coraz większą popularność. Dlaczego więc warto go wypróbować?

Jak przedłużyć rzęsy w domu

Sztuczne rzęsy w kępkach DIY Lash Extensions – co musisz o nich wiedzieć?

Kępki DIY Eyelash Extensions to nowość, która pojawiła się na rynku kosmetycznym. To wyjątkowy produkt od marki Nanolash umożliwiający łatwe przedłużenie rzęs w domu!

Większość pań może się zastanawiać: jak to jest możliwe? Okazuje się, że dzięki kępkom DIY Lash Extensions można wykonać dowolną stylizację rzęs w jedynie 10 minut. Można postawić na rzęsy w typie Hollywood Volume, ale także na delikatną, codzienną aplikację. Nie ma to znaczenia – za każdym razem panie potrzebują jedynie 10 minut na odmianę swojego wizerunku.

Kępki DIY Eyelash Extensions występują w dwóch wariantach produktowych:

  • pojedynczy komplet – zawiera on 36 kępek rzęs w 3 rozmiarach (10, 12 i 14 mm) oraz 8 modelach do wyboru;
  • zestaw do przedłużania rzęs w domu – oprócz kępek zawiera on także pęsetę do rzęs, sealer, remover i bonder od marki Nanolash.

Trwałość kępek DIY Lash Extensions określona została na 5 dni. Oczywiście, jeśli panie będą chciały całkowicie zmienić swoją stylizację, to mogą wcześniej ściągnąć gotowe kępki przy pomocy removera.

Jak przedłużyć rzęsy w domu z kępkami Nanolash?

Samodzielne przedłużenie rzęs w domu z lekkimi kępkami Nanolash jest wyjątkowo proste. Sztuczne rzęsy zaprojektowane w taki sposób, by panie bez żadnego doświadczenia mogły z nich spokojnie skorzystać.

Rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji posiadają czarny, elastyczny pasek. Jest on w stanie zakryć wszelkie niedokładności na linii łączenia. Sama aplikacja kępek DIY Lash Extensions sprowadza się do 4 prostych kroków:

  • nałożenie bondera – wystarczy cienka warstwa;
  • odczekanie aż bonder nabierze lepkości – zwykle jest to 30-60 sekund;
  • wybranie kępki i umocowanie jej od spodu, około 1 mm od linii rzęs;
  • dociśnięcie kępek i wykończenie aplikacji sealerem, aby pozbyć się lepkiej warstwy.

Panie mogą doklejać taką ilość kępek, jaka najbardziej im odpowiada. Zaleca się jednak wykorzystanie 4-5 z nich. Można jednak je modelować do momentu, w którym uzyskany zostanie pożądany efekt.

Kępki DIY Lash Extensions utrzymają się do 5 dni. W tym okresie panie nie muszą ściągać rzęs do spania. Warto jednak pamiętać o unikaniu kosmetyków na bazie olejków. Zwykle nie wpływają one korzystnie na trwałość bondera.

Rzęsy bondingowe do samodzielnej aplikacji w domu od Nanolash są miękkie i perfekcyjnie dopasowują się do kształtu oka. Panie nie powinny więc mieć większych problemów z szybkim przedłużeniem rzęs w domowym zaciszu.

Kępki DIY Eyelash Extensions – podsumowanie

Kępki do samodzielnej aplikacji od Nanolash to produkt wyjątkowy. Zasługuje on na miano „premium” z uwagi na niezliczone zalety. Kępki DIY Lash Extensions są miękkie, sprężyste, łatwe w aplikacji i różnorodne.

Panie mogą przykleić gotowe kępki do samodzielnej aplikacji jedynie w 10 minut. Cała aplikacja jest trwała i utrzyma się nawet do 5 dni. Jest to świetny sposób na to, by odmienić swój wizerunek, bez uszkodzenia naturalnych włosków.

Kępki DIY Eyelash Extensions świetnie sprawdzą się zarówno podczas wyjątkowych okazji, jak i spontanicznych wyjść. Z uwagi na ich różnorodność, umożliwiają one wykonanie dowolnej stylizacji rzęs. Można wykorzystać je jako rzęsy na ślub, rzęsy na co dzień lub na spontaniczne sesje zdjęciowe.

jak przedłużyć rzęsy w domu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *