Christian Louboutin stworzył lakier do paznokci! Czy już go masz?

Coraz częściej projektanci mody tworzą perfumy, kremy i inne kosmetyki. Również Christian Louboutin postanowił zaprojektować coś specjalnego. Mowa tu o lakierach do paznokci Rouge Louboutin. Ale co łączy projektanta szpilek i lakiery?

Christian LouboutinChristian Louboutin to światowej sławy projektant szpilek z czerwoną podeszwą. Nie każdy jednak wie, jak doszło do powstania tych butów. Otóż, kiedy Louboutin tworzył jeden z klasycznych modeli, postanowił pomalować spód czerwonym lakierem do paznokci – podobno wtedy osiągnął zadowalający efekt końcowy. Jednak teraz przyszła kolej na zaprojektowanie lakierów do paznokci. Jak nietrudno się domyśleć, maja one kolor czerwony. Powstała jednak jeszcze jedna kolekcja, bardziej bogata w kolory.

Seria lakierów do paznokci Christiana Louboutina, Rouge Louboutin, liczy aż 30 kolorów. Została podzielona na trzy rodzaje odcieni: Pop, Nude i Noire. Christian Louboutin zaprojektował ją do spółki z firmą kosmetyczną Batallure Beauty. Ale co lakier do paznokci ma wspólnego za szpilkami? Po pierwsze kolor: czerwone podeszwy butów i taki sam kolor lakierów. Czy coś jeszcze? Oczywiście, że tak. Ponieważ Christian Louboutin lubuje się w szpilkach, to i tego akcentu nie mogło zabraknąć w jego nowej kolekcji. Flakonik, a dokładniej zakrętka – aplikator z pędzelkiem, nawiązuje do długiej na około 20 cm szpilki, którą Louboutin zaprojektował przy butach Ballerina Ultima. Cóż, dla jednych będzie to niezwykle designerski kosmetyk, dla drugich – wielki wysiłek, aby tak długim aplikatorem pomalować paznokcie.

Christian Louboutin stworzył jeszcze jedną kolekcję lakierów do paznokci. Nosi ona nazwę Python Vulcano i niestety jest w wersji limitowanej. Python Vulcano to zestaw trzech lakierów inspirowanych… oczywiście szpilkami. Dostępne kolory to niebieski (True Blue), żółty (Hot Chick) i biały (kolor nawiązuje do jednego z modeli butów). Lakiery zamknięte są w pudełeczku ozdobionym motywem wężowej skóry. Kolekcja Python Vulcano będzie dostępna na wiosnę 2015 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *