Highligting Foam Strips – najlepsze paski do koloryzacji włosów

najlepsze paski do koloryzacji

Szukasz do swego salonu profesjonalnych pasków do koloryzacji nawet dla długich włosów? Chcesz usprawnić i ułatwić zabieg wielowarstwowej koloryzacji ? Teraz możesz oszczędzić czas, który tracisz na docinanie aluminiowych pasków. Poznaj piankowe paski marki Colorcuts: Highligting Foam Strips to hit, który króluje w wielu salonach fryzjerskich.

Highligting Foam Strips – piękne, lekkie i praktyczne paski do farbowania

Nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że pianki Colorcuts to przełom w wielowarstwowej koloryzacji włosów! Są świetnym zamiennikiem dla nietrwałych, niepraktycznych pasków z folii aluminiowej, które w dodatku trzeba samemu docinać. Choć Highligting Foam Strips nie zawierają kleju, to jednak po kontakcie z wilgotnymi produktami do koloryzacji osiągają przylepność, dlatego sklejają się i z łatwością utrzymują na pasmach. Wykonano je z mocnego, lekkiego, termicznego ale bardzo trwałego tworzywa, czyli pianki polistyrenowej. Są piękne i mocno nasycone kolorem, dlatego świetnie sprawdzają się, jeśli podczas zabiegu stosujemy kilka kolorów i nie chcemy, by się pomieszały podczas koloryzacji.

Paski do koloryzacji są fachowo docięte, odpowiednio długie i zapakowane w praktyczne pudełeczko. Szybko i łatwo wydobędziesz każdy listek, dzięki czemu koloryzacja przebiega sprawnie i skraca się jej czas. To koniec podartej folii lub splątanej rolki! Dodatkowo nie musisz zaginać krawędzi pasków, bez problemu utrzymują się na włosach.

piankowe paski do włosów

Colorcuts – wysoka estetyka i ekologia farbowania!

Bez wątpienia są to najpiękniejsze i najwygodniejsze, a do tego ekologiczne pianki do koloryzacji na rynku! Highligting Foam Strips są wysoce estetyczne i ładne, co z pewnością docenią Twoje klientki. Ponadto ułatwiają dokładną aplikację farby od samej nasady włosów. Nie musisz już męczyć się ze śliską folią, która zsuwała się z pasemek. Dodatkowo, dzięki dzięki cyrkulacji powietrza między warstwami pasek dba o włosy i utrzymuje stałe ciepło, by zwiększać efekt koloryzacji. Nie martw się jednak, o dyskomfort związany ze zbyt wysoką temperaturą – pasek jest chłodny w dotyku, aby stworzyć maksimum komfortu i Tobie i Twoim klientkom.

Highligting Foam Strips są:

  • ekologiczne: nadają się do recyklingu
  • łatwe w użyciu
  • estetyczne i piękne!
  • skracają czas zabiegu
  • wielokrotnego użycia – upierz je i stosuj ponownie!
  • wyjątkowo wytrzymałe
  • lekkie i przyjemne dla klientek
  • kolorowe: pomagają oznaczyć odcienie używanych farb
  • dogodnej długości: 10,5 na 31 cm

Jak stosować Highligting Foam Strips?

Ich niewątpliwą zaleta jest niezwykła użycia. Są idealne nawet dla osób niewprawionych w wielowarstwowej koloryzacji: pomagają doskonalić warsztat pracy fryzjera. Jak je stosować? Po prostu oddziel pasmo włosów, na które będzie farbowane, umieść pod nim wybrany pasek tak, by znalazł się u nasady włosów, nałóż farbę na pasmo za pomocą pędzla do farbowania. Złóż piankę Highligting Foam Strips na pół i ściśnij, by warstwy przykleiły się do siebie. Powtórz na wszystkich pasmach, które chcesz farbować. Jeśli używasz różnych odcieni farby – oznaczaj je różnymi kolorami pasków. To wszystko!

paski do koloryzacji włosów color cuts

Twórz olśniewające ombre, sombre, baleyage… paski Highligting Foam Strips ułatwią każdą, nawet bardzo wymyślną koloryzację! Więcej informacji na stronie www.colorcuts.mt