Czas na zmianę! Jakie rzęsy w kępkach do samodzielnej aplikacji wybrać?

Panie chętnie eksperymentują ze swoim wyglądem. Jednak w zakresie stylizacji rzęs możliwości te były wyjątkowo ograniczone. Panie mogły albo wykonać trwałą aplikację, albo zdecydować się na próbowanie różnych tuszy. To jednak nie dawało spektakularnych efektów. Jednak kępki do samodzielnej aplikacji to prawdziwy przełom. Które z nich są jednak najlepsze?

Najlepsze rzęsy w kępkach do samodzielnej aplikacji – czym powinny się one wyróżniać?

Pojawienie się na rynku kosmetycznym rzęs do samodzielnej aplikacji było momentem przełomowym. Dawniej, samodzielne przedłużanie rzęs bez wizyty u kosmetyczki wydawało się być całkowicie niemożliwe. Panie musiały więc nie tylko liczyć się z pokaźnym wydatkiem, ale także zaakceptować czas poświęcony na stylizację rzęs.

Obecnie jednak nie muszą one się na to decydować. Za sprawą kępek do samodzielnej aplikacji, panie mogą zmienić swój wizerunek w jedynie kilka minut. Co więcej, nie muszą one nawet wychodzić z domu. Marki kosmetyczne zadbały o to, by każda z kobiet mogła spełnić swoje marzenie.

Jednak na rynku pojawiło się tak wiele kępek do samodzielnej aplikacji, że ciężko określić, które z nich faktycznie się sprawdzą. Pojawia się więc pytanie: czym powinny charakteryzować się najlepsze kępki do przedłużenia rzęs w domu? Można tu wskazać na:

  • różnorodność – panie powinny zyskać możliwość wykonania dowolnej stylizacji;
  • łatwość aplikacji;
  • trwałość i możliwość ponownego wykorzystania kępek;
  • estetykę wykonania.

Dzięki tak wybranym produktom każda z kobiet będzie mogła osiągnąć zamierzone efekty!

Poznajmy zwycięzców! – ranking najlepszych kępek do przedłużania rzęs DIY

Poniższe zestawienie produktów do samodzielnego przedłużenia rzęs, przedstawia te z nich, które cieszą się pozytywnymi opiniami w sieci, a także wyróżniają się na tle innych.

Panie mogą posiłkować się tym rankingiem w momencie, kiedy szukają idealnego produktu dla siebie. Przedstawione wady i zalety poszczególnych zestawów mają znaczący wpływ na prostotę i trwałość aplikacji. Warto je dokładnie przeanalizować!

rzęsy do samodzielnego aplikowania

1. Kępki DIY Lash Extensions od Nanolash

Każdy ranking rozpoczyna się od lidera. W tym wypadku śmiało można wskazać na kępki DIY Lash Extensions od Nanolash. Marka ta jest świetnie znana większości kobiet na całym świecie. Jej produkty cechują się nie tylko wysoką jakością, ale także i wyjątkowo efektywnym działaniem.

Kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash to produkt, który śmiało można określić jako premium. Warunkowane jest to nie tylko wykonaniem, działaniem, ale także i ponadprzeciętną estetyką produktu.

Wygląd kępek od Nanolash do złudzenia przypomina naturalne włoski. Pojedyncze kępki są wyjątkowo miękkie, a także na tyle lekkie, by nie dało się ich wyczuć podczas noszenia. Włoski są także rozmieszczone na cienkim, czarnym pasku. Pozwala on na zamaskowanie linii łączenia w sprytny sposób. Dzięki temu nawet panie bez większego doświadczenia nie muszą się obawiać o estetykę wykonanej aplikacji.

Kępki DIY Lash Extensions są także wyjątkowo różnorodne. Panie w opakowaniu znajdą aż 36 sztuk w 3 rozmiarach: 10, 12 i 14 mm. Co więcej, do wyboru jest aż 8 modeli. W ten sposób, kępki DIY Lash Extensions można dowolnie stylizować. Sprawdzą się one przy wykonaniu stylizacji w typie Russian Volume, ale także jako delikatne, codzienne zagęszczenie włosków.

W sprzedaży dostępny jest także cały zestaw do przedłużania rzęs w domu. Zawiera on dodatkowo:

  • bonder Nanolash – służy on do zamocowania kępek, a także do wyrównania koloru włosków;
  • remover Nanolash – pomoże w bezpieczny sposób ściągnąć gotową aplikację;
  • pęsetę do rzęs – jest ona wykonana ze stali nierdzewnej;
  • sealer Nanolash – służy on do usuwania lepkiej warstwy i wykończenia aplikacji.

Preparaty w zestawie od Nanolash mają 5 ml pojemności, co znacznie wyróżnia je na tle innych produktów. Cały zestaw wystarczy na długi czas, więc panie nie muszą się o to martwić.

Producent kępek Nanolash gwarantuje, że aplikacje rzęs można wykonać jedynie w 10 minut. Panie zgodnie potwierdzają, że udało się im taki wynik osiągnąć, nawet jeśli nie miały wcześniejszego doświadczenia. Wskazują one również na to, że instrukcja dołączona do opakowania jest wyjątkowo czytelna i logiczna.

Cała aplikacja wykonana kępkami DIY Lash Extensions od Nanolash ma trzymać się do 5 dni. Panie jednak wskazują na to, że przy odpowiedniej pielęgnacji przedłużyły czas noszenia kępek nawet do 8 dni! To chyba najlepszy wynik, jaki można uzyskać podczas samodzielnej aplikacji rzęs w domu. 

Godnym podkreślenia jest fakt, że kępki DIY Lash Extensions od Nanolash można wykorzystać ponownie. Producent faktycznie wskazuje, że są to rzęsy jednorazowego użytku. Jednak w komentarzach, wiele kobiet zaznaczyło, że po zdjęciu nie odkształciły się one ani nie zmieniły swojej formy. Panie założyły je więc ponownie i uzyskały dokładnie takie same efekty.

Biorąc pod uwagę powyższe zalety, nie ma wątpliwości, dlaczego to kępki DIY Eyelash Extensions od Nanolash zasłużyły na pierwsze miejsce w rankingu!

2. Glamnetic Lash Extension Kit

Kolejne miejsce w rankingu to Glamnetic Lash Extension Kit. To kolejne rzęsy do samodzielnej aplikacji, które można przykleić w domowym zaciszu. O kępkach Glamnetic Lash Extensions Kit można śmiało powiedzieć, że są dobrze wykonane. Są one stosunkowo miękkie, dość cienkie, a także zamocowane są na czarnym, elastycznym pasku. W porównaniu jednak do kępek od Nanolash pasek ten nie jest tak cienki, przez co może wyglądać nieco nienaturalnie na powiece, a same kępki mogą być dla niektórych wyczuwalne podczas noszenia.

Sama aplikacja ma zająć około 10 minut. Jednak producent zaznacza, że panie, które nie mają żadnego doświadczenia, mogą potrzebować nieco więcej czasu. Mimo wszystko, praktyka czyni mistrza. Niestety, nie jest dokładnie określona trwałość kępek. Wskazane jest, że mogą się one utrzymać przez kilka dni. W praktyce jedne z pań mogą je nosić przez 2, a inne przez 5 dni. To z pewnością jeden z większych mankamentów tego produktu.

3. Amor Lashes QuickLash Starter Kit

Amor Lashes to brytyjska marka, która również wypuściła na rynek kępki do samodzielnej aplikacji w domu. Produkt ten jest jednak mniej popularny, niż np. w przypadku kępek DIY Lash Extensions od Nanolash. Być może jest to powodowane faktem, że produkt ten jest zdecydowanie trudniej dostępny poza Wielką Brytanią.

Rzęsy od Amor Lashes są całkiem przyzwoicie wykonane. Sprawiają wrażenie dość naturalnych. Jednak wprawne oko wychwyci, że nie są one idealnym odwzorowaniem naturalnych włosków. 

Jeśli chodzi o samą aplikację, to producent zadeklarował, że można wykonać ją w około 10 minut. Jednak biorąc pod uwagę, że panie muszą skrupulatnie przygotować swoje rzęsy, może zająć im to więcej czasu. By wyrównać kolor, a także nieco pogrubić naturalne włoski, trzeba przed aplikacją pomalować je tuszem.

Amor Lashes Quick Lash Starter Kit mają utrzymać się na oku przez 5 dni. Pojawia się tu jednak „ale”. W przypadku kępek DIY Lash Extensions od Nanolash producent gwarantował taką trwałość, bez względu na sposób wykonania aplikacji czy inne okoliczności. Amor Lash wskazuje jednak na to, że jeśli stylizacja rzęs nie będzie wykonana we właściwy sposób, to jej trwałość będzie znacznie krótsza.

4. Ardell X-tended Wear Lash System Kit

Kolejne miejsce przypadło kępkom Ardell X-tended Wear Lash System Kit. Są to kępki do samodzielnej aplikacji, które występują w kilku rozmiarach i modelach do wyboru.

Za ich pomocą można wykonać stylizację typu Hollywood Volume, a także delikatnie zagęścić naturalne włoski. Rzęsy te mają dać efekt WOW, co jednak poskutkowało widocznie sztucznie wyglądającą stylizacją. Ardell X-tended Wear Lash System Kit to rzęsy grube i sztywne. W przeciwieństwie do kępek od Nanolash nie pozwolą one na uzyskanie aż tak naturalnego efektu.

Adrell X-tended Wear Lash System Kit występują w całym zestawie do przedłużania rzęs w domu. Panie znajdą w nim niezbędne akcesoria, które mają umożliwić i ułatwić samodzielną aplikację.

Producent deklaruje trwałość do kilku dni. Niestety, nie określa on dokładnie, ile czasu utrzymają się kępki Ardell X-tended Wear Lash System Kit. Panie więc muszą to sprawdzić same, co z pewnością nie przemawia na korzyść zestawu.

5. Invisi-Lash Kit TATTI

Następne miejsce przypada Invisi-Lash Kit od marki TATTI. Ponownie są to dobre, aczkolwiek nie najlepsze kępki do samodzielnej aplikacji w domu. Podobnie jak większość produktów, występują one w zestawie. Jednocześnie od razu można zauważyć brak removera. Oznacza to, że panie muszą dokupić go osobno. W przeciwnym razie nie będą miały możliwości ściągnięcia rzęs. Dołączone do zestawu produkty do aplikacj rzęs DIY mają ponadto mniejszą pojemność od tych oferowanych przez pozostałych producentów. Sprawia to, że w ostatecznym rozrachunku zestaw ten jest mniej opłacalny, niż mogłoby się to wydawać na pierwszy rzut oka.

Kępki Invisi-Lash Kit oferują różne modele i różne długości. Faktem jest, że przy ich pomocy panie będą mogły wykonać różnorodne stylizacji jak np. Russian Volume. Wyglądają one dość naturalnie, a także są lekkie podczas noszenia. Panie w swoich opiniach zauważyły jednak, że Invisi-Lash Kit nie nadają się do ponownego użytku, a ich trwałość jest nieco krótsza, niż w przypadku kępek od Nanolash. Z tego też powodu, rzęsy od TATTI zasłużyły na przedostatnie miejsce w rankingu.

Nie bez znaczenia jest też to, że rzęsy w kępkach Tatti mają przeźroczysty pasek, który w praktyce nie maskuje łączeń równie skutecznie, jak czarny. Jest też on zdecydowanie bardziej widoczny u osób o naturalnie bardzo ciemnych rzęsach, dlatego nie jest to rozwiązanie wskazane dla tej grupy.

6. Velour-Xtensions Kit

Finalne miejsce zajmują rzęsy Velour-Xtensions Kit. Są to kępki do samodzielnej aplikacji, które jednak sprawdzą się jedynie w przypadku bardziej doświadczonych pań. Dlaczego? Otóż wynika to z faktu specyficznego aplikatora, a także nieco grubszego paska. To może znacznie utrudniać wykonanie estetycznej aplikacji bez większej wprawy.

Jeśli chodzi o sam wygląd kępek, to niewiele można mu zarzucić. Velour-Xtensions Kit prezentują się dobrze, naturalnie i estetycznie. W opakowaniu znajduje się kilka rozmiarów, a panie mają do wyboru kilka modeli. 

Zestaw zawiera także podstawowe akcesoria. Ich pojemność jest jednak mniejsza niż w przypadku kępek DIY Lash Extensions od Nanolash. Mogą one więc wystarczyć na nieco krótszy okres.

Velour-Xtensions Kit to rzęsy, które mogą sprostać oczekiwaniom doświadczonych kobiet, gotowych jednocześnie na pewne jakościowe kompromisy. Panie, które chcą z nimi wykonać pierwszą, samodzielną aplikację, mogą doświadczyć pewnych problemów. 

Ranking najlepszych kępek do zagęszczania rzęs DIY – co warto wiedzieć na koniec?

Wybór kępek do samodzielnej aplikacji w domu nie zawsze jest taki prosty, jak może się to wydawać. Panie powinny uwzględnić, które z nich faktycznie oferują prostą i łatwą aplikację na początek. Ważna jest także kwestia doboru odpowiedniego modelu i rozmiaru, by idealnie dopasował się on do kształtu oka.

Na rynku można znaleźć wiele rzęs do przedłużenia włosków w domu, bez wizyty u kosmetyczki. Mimo wszystko liderem rankingu są kępki DIY Lash Extensions od Nanolash. Produkt ten faktycznie oferuje najlepsze parametry, na tle konkurencyjnych marek.

Warto pamiętać, by wybierać takie kępki do samodzielnej aplikacji, które pozwolą na uzyskanie zamierzonych efektów. Dzięki temu korzystanie z nich będzie prawdziwą przyjemnością, a nie jedynie przykrym doświadczeniem.