BESTSELLER! Maska do włosów Nanoil z keratyną – najlepsza droga do pięknych włosów

Keratyna jest głównym budulcem włosa i najdroższym białkiem świata –  kobiety na całym świecie płacą mnóstwo za innowacyjne zabiegi keratynowe. Wszystko by odbudować, wygładzić, wyprostować i zwiększyć blask włosów. Cenne białko to aż 65 – 90% objętości włosa, jego element podporowy, a im jest jej mniej, tym włos jest bardziej zniszczony. Dlatego maska do włosów Nanoil z keratyną stała się bestsellerem. To najprostszy, keratynowy zabieg na włosy, który wykonasz w domu i z każdym tygodniem coraz silniej odbudujesz swoje włosy.

Nanoil – czym jest keratyna do włosów w masce?

Keratyna to białko fibrylarne i jak wspomnieliśmy – jeden z podstawowych budulców ludzkiego włosa. Jest jej dużo w jego korze i osłonce. Ten nieoceniony budulec zawiera duże ilości aminokwasów, w tym siarkowych (cystyna i cysteina, glicyna, alanina). Niedobór keratyny od razu widać, ponieważ po prostu pogarsza się wygląd włosów: stają się matowe, łamliwe, bez życia i witalności, pozbawione blasku.

Cenne białko, które wydatnie wpływa na strukturę włosów, a co za tym idzie intensyfikuje wygląd, wzmacnia, pogrubia, upiększa i nadaje włosom blasku. Jest ratunkiem dla włosów, które uległy zniszczeniu przez:

 • częste farbowanie lub rozjaśnianie
 • nieumiejętną lub źle dobraną pielęgnację
 • suszenie gorącym powietrzem suszarki,
 • nadmierną ekspozycję na słońce i promieniowanie UV.
 • utratę sprężystości, objętości, gładkości i blasku

To warto wiedzieć!

Uszkodzenie struktury włosów to przede wszystkim zmniejszenie ilości znajdujących się w nich cząstek keratyny. W celach kosmetycznych stosuje się hydrolizat keratyny – to jej najlepsza postać, która taką ma łatwość wnikania w głąb struktury włosów.

Maska do włosów Nanoil z keratyną – działanie 

Keratynowa maska do włosów Nanoil to doskonały zabieg regeneracyjny i upiększający. Stosowana raz na tydzień zapobiegnie niszczeniu, ochroni włosy przed czynnikami osłabiającymi strukturę. Jakie efekty przynosi stosowanie maski keratynowej Nanoil?

  • Rekonstrukcja ubytków keratyny i znaczne wzmocnienie włosów
  • Poprawa ich elastyczności i sprężystości
  • Wygładzenie powierzchnie włosa (połysk, doskonały wygląd)
  • Zwiększenie odporności włosa na uszkodzenia
  • Łatwiejsze rozczesywanie i stylizacja
  • Poprawa objętości włosów
  • Stop puszeniu i elektryzowaniu
View this post on Instagram

A post shared by Nanoil (@nanoil.official)

Maska do włosów Nanoil z keratyną – efekty

Efekty ze stosowania keratyny w masce do włosów Nanoil są widoczne już po pierwszej aplikacji. Przede wszystkim poprawia się wygląd włosów, ponieważ keratyna doskonale nabłyszcza. Z czasem, w miarę stosowania maski poprawia się też ich kondycja: włosy regenerują się także w wewnętrznych warstwach. Podaruj włosom domowy, keratynowy zabieg, który tydzień po tygodniu, delikatnie ale skutecznie wspiera włosy w ich odnowie. Stań się konstruktorką piękna swoich włosów, sięgnij po Nanoil Keratin Hair Mask. Wejdź na stronę www.nanoil.pl i odkryj pielęgnację skrojoną na miarę potrzeb – poznaj doskonałe maski, naturalne olejki i kosmetyki do pielęgnacji twarzy, które uwielbiają o Ciebie dbać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *